+ Parafia Świętego Józefa w Chełmnie
ul. Dworcowa 38, 86- 200 Chełmno
 Msze Święte w niedziele i święta: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00
w dni powszednie: 7.00, 8.00, 18.00
Spowiedź Święta w niedziele: pół godziny przed Mszą Świętą
w dni powszednie: 7.30, 17.30
Niedziela 18 lutego
6.30 Za śp. Marię i Kazimierza Lewańskich
8.00 Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
9.30 1) Za śp. Rodziców Katarzynę i Stanisława i Męża Henryka
2) Za śp. Rodziców Irenę i Jana Plak i Rodzeństwo: Edwarda, Teresę i Elżbietę
11.00 Za Parafian
12.30 Za dusze śp. Bogumiły Zalewskiej w 17. rocznicę śmierci
16.00 O wszelkie łaski, błogosławieństwo Boże, zdrowie i szczęśliwe dalsze lata życia dla Pani Anastazji Krwaczyk w 80. urodziny od Koła Przyjaciół Radia Maryja
18.00 Za śp. Henryka Krawczyk w 8. rocznicę śmierci i Rodziców z obojga stron
 
Poniedziałek 19 lutego
7.00 Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
8.00 Za śp. Jana Lisewskiego
18.00 1) Za śp. Zbigniewa Jankowskiego
2) Za śp. Elżbietę Woźniakowską w 11. rocznicę śmierci oraz Czesława Wojtalik
 
Wtorek 20 lutego
7.00 Za śp. Ewę Ptaszek
8.00 Za śp. Lidię Frost
18.00 1) Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
2) Za śp. Helenę Kuligowską w 11. rocznicę śmierci oraz za śp. Zygmunta Kuligowskiego i zmarłych z Rodziny
3) Za zmarłych z naszych Rodzin
++ z Rodzin: Prądzińskich, Czarneckich, Domagalskich i Modlińskich
++ Leon, Rozalia, Leonard Sobieralscy, Antonina, Antoni Starzyk i Wiesława Grajewska, Irena, Feliks Bobowscy i Wojciech Sowiński
++ Eugeniusz Ornass i zmarli z Rodzin Ornass i Sobol
++ Leokadia i Aleksander Wieczorkowscy, Hieronim, Waleria i Feliks Czarneccy, Klara, Zbigniew, Piotr, Leokadia i Bolesław Ośmiałowscy, Joanna, Marta i Jan Zacharek
++ Benedykt Załęcki, Jan i Janina Cywińscy, Marian Wójtowicz, Janina i Franciszek Banach, zmarli z Rodzin Wójtowicz i Gaura
+ Robert Zakierski (4. Msza)
+ Miłosz Klimek (3. Msza)
+ Helena Piechocka (3. Msza)
+ Cecylia Bonek (3. Msza)
+ Tadeusz Kajewski (2. Msza)
+ Marian Solarczyk (2. Msza)
+ Jadwiga Zielińska (2. Msza)
+ Wiesława Spichalska (2. Msza)
+ Zbigniew Lewandowski (2. Msza)
+ Henryk Frost (2. Msza)
+ Helena Matan (2. Msza)
 
Środa 21 lutego
7.00 Za śp. Jana Lisewskiego
8.00 1) Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
18.00 1) Za śp. Marię i Edwina Czajkowskich oraz zmarłych z Rodziny
2) Intencje nowennowe do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
Czwartek 22 lutego
7.00 Za śp. Michała Mańkowskiego
8.00 Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
18.00 1) Za śp. Ewę Ptaszek
2) Intencja Wspólnoty Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego
 
Piątek 23 lutego
7.00 Za śp. Rodziców Czesława i Zofię Andruszkiewicz
8.00 Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
18.00 1) Za śp. Jana Lisewskiego
2) Za duszę śp. Tomasza Kulewskiego w 10. rocznicę śmierci
 
Sobota 24 lutego
7.00 Za śp. Lidię Frost
8.00 Z okazji urodzin Córki Joanny o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18.00 1) Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
2) Za śp. Rodziców i Rodzeństwo oraz zmarłych z Rodziny Waleckich i Lewandowskich
 
Niedziela 25 lutego
6.30
8.00 Za śp. Teresę Pawlak (greg.)
9.30 1) Za śp. Janinę Derkacz w rocznicę śmierci oraz Stefana Derkacz i zmarłych z Rodziny
2) Za śp. Zygfryda Spich oraz Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron
3) O światło Ducha Świętego, zdrowie, zgodę i pogłębienie wiary w Rodzinach Dzieci (intencja Rodziny księdza Józefa)
11.00 Za Parafian
12.30 Za śp. Sewerynę, Stanisława i Adama Podymów, Monikę i Zygmunta Woelk i zmarłych z Rodzin
14.30 Msza Święta w intencji pallotyńskich szkół
16.00 1) Za śp. Czesławę Balicką w 14. rocznicę śmierci, Józefa, Ewę Balickich oraz za Józefa i Marię Bargiel
2) Za śp. Zenona Brylewskiego w 11. rocznicę śmierci
18.00 1) Za śp. Wandę Buchholz w 5. rocznicę śmierci i Jana Buchholz oraz Rodziców z obojga stron
2) Za śp. Halinę Baranowską w 4. rocznicę śmierci, za Jana oraz za zmarłych z Rodziny
Szukaj Boga, a znajdziesz Go!
Szukaj Go we wszystkim, a znajdziesz Go we wszystkim!
Szukaj Go zawsze, a zawsze Go znajdziesz!
św. Wincenty Pallotti