+ Parafia Świętego Józefa w Chełmnie
ul. Dworcowa 38, 86- 200 Chełmno
 Msze Święte w niedziele i święta: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00
w dni powszednie: 7.00, 8.00, 18.00
Spowiedź Święta w niedziele: pół godziny przed Mszą Świętą
w dni powszednie: 7.30, 17.30
Niedziela 15 października
6.30 Za śp. Jana Matus w 38. rocznicę śmierci
8.00 1) Za śp. Zygmunta Glinieckiego (greg.)
2) Za śp. Rodziców Kazimierza i Feliksę Gajewskich
3) Za śp. Michalinę Beszczyńską, Stanisława, Julię i Walentego oraz zmarłych z Rodziny
9.30 1) Za śp. Stanisławę Derra oraz Józefa Rydel
2) Za śp. Kazimierza, Joannę i Tomasza oraz zmarłych Dziadków z obojga stron
3) Za śp. Stanisława Szczepańskiego (greg.)
11.00 Za Parafian
12.30 1) Za śp. Michalinę Skrzyńską ( greg.)
2) Za śp. Zygmunta Borowskiego w 4. rocznicę śmierci, za zmarłych Janinę i Antoniego Mucha, za Jana i Marię Borowskich oraz Syna Jana
16.00 1) Za śp. Tadeusza, Rodziców, Rodzeństwo i za zmarłych z Rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za śp. Stefanię Balewską oraz za Rodziców z obojga stron
3) O Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, dary Ducha Świętego dla Ojców, Sióstr Zakonnych i Pracowników Świeckich z Radia Maryja i Telewizji Trwam
18.00 1) Za śp. Jadwigę Gąsiorek w dniu imienin
2) Za śp. Klemensa i Tadeusza Litka oraz Teklę Nejmant
 
Poniedziałek 16 października
7.00 1) Za śp. Zygmunta Glinieckiego (greg.)
8.00 Za śp. Michalinę Skrzyńską (greg.)
18.00 1) Za śp. Mikołaja Dondalskiego z okazji 16. urodzin
2) Za śp. Zbigniewa Nojman i za wszystkich zmarłych z Rodziny
 
Wtorek 17 października
7.00 Za śp. Urszulę Walecką i zmarłych Rodziców i Rodzeństwo
8.00 Za śp. Michalinę Skrzyńską (greg.)
18.00 1) Za śp. Zygmunta Glinieckiego (greg.)
2) Za zmarłych z naszych Rodzin
++ z Rodzin: Prądzińskich, Czarneckich, Domagalskich i Modlińskich
++ Leon, Rozalia, Leonard Sobieralscy, Antonina, Antoni Starzyk i Wiesława Grajewska, Irena, Feliks Bobowscy i Wojciech Sowiński
++ Eugeniusz Ornass i zmarli z Rodzin Ornass i Sobol
+ Krystyna Kubala (4. Msza)
+ Barbara Górska (4. Msza)
+ Sylwina Kwiatkowska (1. Msza)
+ Helena Chojnicka (1. Msza)
 
Środa 18 października
7.00 Za śp. Zygmunta Glinieckiego (greg.)
8.00 Za śp. Michalinę Skrzyńską (greg.)
18.00 1) W 4. rocznicę śmierci Zygmunta Musiałowskiego
2) Intencje nowennowe do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
Czwartek 19 października
7.00 Za śp. Zygmunta Glinieckiego (greg.)
8.00 Za śp. Michalinę Skrzyńską (greg.)
18.00 1) Za śp. Jolantę Duszyńską
2) Za śp. Jerzego Dymskiego
 
Piątek 20 października
7.00 Za śp. Zygmunta Glinieckiego (greg.)
8.00 Za śp. Michalinę Skrzyńską (greg.)
18.00 Za śp. Helenę Radziejewską
 
Sobota 14 października
7.00 O łaskę nieba dla Anny, Grzegorza i Rodziców
8.00 Za śp. Michalinę Skrzyńską (greg.)
18.00 1) Za śp. Franciszka Syrowskiego w 5. rocznicę śmierci i Rodziców z obojga stron
2) Za śp. Urszulę i Tadeusza Olewicz
3) Za śp. Mariannę Kręcicką i zmarłych z Rodziny
 
Niedziela 22 października
6.30 Za śp. Władysławę i Bernarda Lewandowskich
8.00 1) Za śp. Mariannę i Waldemara Gmińskich i zmarłych z Rodziny
2) Za śp. Esterę Siemaszko i Bolesława Siemaszko
9.30 1) Za śp. Janinę, Pelagię, Genowefę i Mieczysława Szczepanik
2) Za śp. Michalinę Skrzyńską ( greg.)
3) Za śp. Edmunda Ostrowskiego w 13. rocznicę śmierci oraz Rodzeństwo i Rodziców z obojga stron
4) Za śp. Ludwika Zielińskiego w 35. rocznicę śmierci oraz Gertrudę Zielińską i Barbarę Hering
5) Za śp. Stanisława Szczepańskiego (greg.)
11.00 Za Parafian
12.30 1) Za śp. Marka Niewiarowskiego w 10. rocznicę śmierci oraz Jego Rodziców Genowefę i Eugeniusza
2) Za duszę śp. Janusza, Franciszka i Włodzimierza Jachimczak
16.00 Za śp. Rodziców i Rodzeństwo oraz zmarłych z Rodziny Andres i Jaremkowskich
18.00 1) Za śp. Bogumiłę Lewandowską w 10. rocznicę śmierci i zmarłych z Rodziny Lewandowskich, Mankiewicz i Łukaszewicz
2) Intencja Wspólnoty Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego
Szukaj Boga, a znajdziesz Go!
Szukaj Go we wszystkim, a znajdziesz Go we wszystkim!
Szukaj Go zawsze, a zawsze Go znajdziesz!
św. Wincenty Pallotti